📚 Horúce knižné zľavy

Světci

Krásne ilustrovaná knižka obsahuje výber príbehov a umeleckých diel odhaľujúcich podstatu väčšiny kresťanských svätých....


🍎 Vypredané
9,92€

Krásne ilustrovaná knižka obsahuje výber príbehov a umeleckých diel odhaľujúcich podstatu väčšiny kresťanských svätých. Začína sa pohľadom na biblické postavy, ktoré poznali Ježiša počas jeho života, ďalej predstaví šíriteľov jeho učenia – evanjelistov, pustovníkov, učiteľov, misionárov a hrdinov legiend. Ich životy naplnené láskou a zbožnosťou sú príkladmi toho, čo všetko môže vykonať človek so srdcom, ktoré načúvalo slovám Spasiteľa. Príbehy svätých žijú ďalej storočie za storočím ako dôkaz, že múdrosť a súcitnosť Spasiteľovho posolstva sú večné.

 

Kniha Světci je súčasťou novej edície Evergreen, ktorá vychádza v spolupráci s vydavateľstvom TASCHEN. Ponúka vhľad do tém, ktoré boli po stáročia zdrojom záujmu ľudí a ktoré nám dávajú odpovede na základné duchovné a náboženské otázky. Venujú sa hlavným témam východneho a západného náboženstva, predstavujú najdôležitejších predstaviteľov a sprístupňujú dôležité fakty.

Jazyk: český Rok vydania: 2007 Rozmer: 150×150 mm ISBN: 8072099481 Počet strán: 152 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách