🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Hľadanie meča - Anthony Sheenard

Hľadanie meča

Dobrodružný príbeh odohrávajúci sa koncom tretieho tisícročia nášho letopočtu v tradicionalistickom čínskom spoločenstve...

Anthony SheenardEpos (2007)

🍌 Odosielame o 8 dní.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Dobrodružný príbeh odohrávajúci sa koncom tretieho tisícročia nášho letopočtu v tradicionalistickom čínskom spoločenstve ovládanom mágiou, duchmi a démonmi. Milióny Číňanov niekto zo dňa na deň preniesol zo Zeme na teramorfované asteroidy obiehajúce okolo jednej z hviezd Veľkého voza, aby v očakávaní historického zlomu rozhodujúceho pre ďalšie osudy ľudstva strážili dimenzionálnu Nebeskú bránu. York Ketchikan z lásky k žene posledného taoistického veľkomága prenikol do izolovanej čínskej komunity. Ukázalo sa, že práve on a magický meč Exkalibur majú hrať rozhodujúcu úlohu pri nadchádzajúcej dejinnej zmene.
Autorovi sa v diele podarilo optimálne skĺbiť prvky žánrov sci-fi a fantasy, organicky prepojiť tradičnú čínsku filozofiu a mytológiu s duchom vesmírneho veku, resp.
taoistickú mágiu s vyspelou technikou tridsiateho storočia a vytvoriť tak strhujúce
dielo, od ktorého sa čitateľ nedokáže odtrhnúť. Anthony Sheenard bol za svoju tvorbu ocenený titulom BEST SF AUTHOR 2007, ktorý mu v Kodani udelilo Európske science-fi ction združenie.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2007 Rozmer: 145×210 mm ISBN: 8089191635 Počet strán: 544 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách