Posledný výpredaj kníh! Zľavy až do 80% tu =>

Drevo, dizajn a tradícia - prečítaná (bazár kníh)

výborný stav = prečítaná kniha bez poškodenia


🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
11,40€

Publikácia vznikla ako výsledok mnohých teoretických úvah a praktických skúseností autora, známeho slovenského dizajnéra a pedagóga (v súčasnosti docenta na Katedre dizajnu Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach). Nie je však ani technologickou príručkou, ani obrázkovou knihou o dizajne alebo tradičných drevených výrobkoch. Je o spájaní dreva, súčasného dizajnu a tradície. Autor v nej integruje „skúsenosti získané dlhoročnou prácou s drevom, štúdiom a výučbou dizajnu na viacerých školách, vzťah k starým dreveným úžitkovým predmetom a tradičným remeslám“.
Obrazová zložka knihy obsahuje bohatý a pestrý obrazový materiál zo slovenských i zahraničných zdrojov. Výrobky tradičného remesla pochádzajú väčšinou zo slovenského alebo európskeho prostredia, dizajnérske a remeselné objekty sú zozbierané aj z mimoeurópskych krajín.

Kniha je cenným prínosom pre študentov, dizajnérov a remeselníkov, prípadne nadšencov, ktorí pracujú s drevom.

Originálny názov: Drevo, dizajn a tradícia Rok vydania: 2012 Rozmer: 205×241 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Napíšte nám

Zaradené v kategóriách