Poštovné zadarmo už pri objednávke nad 39€

Hra LEGO BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová

LEGO BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová

LEGO (2018)

🍎 Vypredané
9,99€

Okúzli svojich kamarátov s postavičkou LEGO BrickHeadz Hermiona Grangerová! Zabav sa pri stavaní skladačky postavičky LEGO BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová z pestrofarebných kociek LEGO, ktoré stvárňujú všetky jej legendárne detaily vrátane hustých hnedých vlasov a rokfortskej kravaty. Má tiež odnímateľnú knihu kúziel a čarovný prútik a stojí na zostaviteľnom zberateľskom podstavci, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.

• Zostaviteľná skladačka postavičky LEGO BrickHeadz Hermiony Grangerovej má oči BrickHeadz a autentické detaily z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov vrátane legendárnych hustých hnedých vlasov, rokfortskej kravaty, knihy kúzel a čarovného prútika.
• Každá stavebnicová postavička LEGO BrickHeadz sa dodáva s vlastným zostaviteľným zberateľským podstavcom.
• Zabav sa pri rozširovaní svojej zbierky LEGO BrickHeadz o ďalšie postavičky z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov, ako aj mnohých ďalších svojich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov.
• Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO BrickHeadz a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
• Figúrka Hermiony meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.
• Podstavec meria vyše 4 cm štvorcové."

Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 10+ Výrobca: 41616