Výpredaj kníh! Letné zľavy až do 80% tu =>

Mordovka - prečítaná (bazár kníh)

výborný stav = prečítaná kniha bez poškodenia

Manuel GarandLindeni (2026)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
10,90€

📚Nová za 15,60€ Zobraziť novú knihu

Umiestnite podozrivého – a odhaľte vraha!

Tieto návykové hlavolamy vás vtiahnu priamo doprostred detektívnych minizáhad. Spája sa v nich jednoduchá elegancia sudoku a klasické logické hlavolamy s príbehom.
Mordovka však prináša jedinečný prvok – farebné vizuálne scény, kde každý detail zohráva úlohu pri vyšetrovaní: miestnosti, nábytok, rastliny, zvieratá a občas aj nečakané pravidlá, ktoré zamotajú dej. Čaká na vás 80 miest činu – od pekárne cez kasíno, šachový turnaj či farmu až po operu. Hlavolamy sú spočiatku jednoduché, no postupne sa ich úroveň zvyšuje. Máte na to, aby sa z vás stali skutoční detektívi?

Originálny názov: Murdoku Rok vydania: 2026 Rozmer: 160×230 mm Počet strán: 216 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Vydavateľstvo Lindeni

Obchodný názov: Vydavatelstvo LindeniAdresa: Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava Slovenská republikaE-mail: redakcia@albatrosmedia.sk

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Napíšte nám

Zaradené v kategóriách