📚 Knižná akcia každý mesiac

Scarlet

Marissa MeyerAktuell (2022) • Séria Mesačné kroniky • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 10%
13,41€

Osudy Cinder a Scarlet sa pretnú v čase, keď Mesiačania ohrozujú celú Zem...

Kyborské dievča Cinder sa vracia v druhej napínavej časti úspešnej ságy Mesačné kroniky. Mladá opravárka sa snaží dostať z väzenia – hoci ak sa jej to podarí, stane sa najhľadanejšou utečenkou v celom Spoločenstve.
Na druhom konci sveta sa stratila stará mama Scarlet Benoitovej. Keď sa Scarlet zoznámi s Vlkom, pouličným zápasníkom, ktorý by mohol vedieť, kde sa nachádza jej babka, zdráha sa cudzincovi dôverovať, no čosi ju k nemu nevysvetliteľne priťahuje – rovnako ako jeho k nej. Na ceste za riešením jednej záhady sa Scarlet s Vlkom stretnú s ďalšou, keď natrafia na Cinder. Teraz sa všetci traja musia mať na pozore pred zlomyseľnou mesačnou kráľovnou Levanou. Tá totiž urobí čokoľvek, aby sa pekný princ Kai stal jej manželom, kráľom i väzňom.

Prvá kniha zo ságy Mesačné kroniky s názvom Cinder z pera autorky Marissy Meyerovej sa dostala na zoznam najlepšie predávaných kníh v rebríčku The New York Times.

Originálny názov: Scarlet Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 14-18 ISBN: 9788089873173 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 336 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický

Zaradené v kategóriách