🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Jazero Stillhouse

Čo ak je váš manžel sériový vrah?

Rachel CaineAktuell (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 64%
5,00€

Keď chytili jej manžela, vraždenie sa neskončilo

Gina Royalová je stelesnením priemernosti – nenápadná žena v domácnosti z amerického Stredozápadu, šťastne vydatá matka dvoch úžasných detí. Keď však autonehoda odhalí tajný život jej manžela, sériového vraha, musí začať odznova ako Gwen Proctorová – mama bojovníčka.
Jej bývalý manžel je za mrežami a Gwen konečne našla útočisko v novom domove pri odľahlom jazere Stillhouse. Hoci je stále terčom stalkerov a internetových trollov, ktorí sú presvedčení, že mala niečo spoločné so zločinmi svojho manžela, Gwen sa odváži dúfať, že jej deti by mohli konečne vyrastať v pokoji.
No práve keď sa zžije so svojou novou identitou, v jazere sa nájde mŕtvola a z príliš dobre známej adresy začínajú prichádzať výhražné listy. Gwen Proctorová musí zvážiť, kto je jej priateľ a nepriateľ – a zároveň dávať pozor, aby sa jej deti nestali obeťami vraha, ktorý ju s potešením týra. Jedno je isté: naučila sa bojovať so zlom. A nikdy sa nezastaví.

Originálny názov: Stillhouse Lake Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 1×210 mm ISBN: 9788089873111 Počet strán: 272 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách