🍌 Februárová knižná akcia

Zapletený

Emma ChaseAktuell (2019) • Séria Zapletený (SK) • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 10%
8,91€

Je pochopiteľné, že veci sa poriadne skomplikujú, keď sa bohatý, pekný a arogantný muž stretne s krásnou, brilantnou a ambicióznou ženou...

Drew Evans zarába milióny a jediným úsmevom zvádza najkrajšie ženy v New Yorku. Prečo zrazu leží celých sedem dní otrasený a zatvorený vo svojom byte a cíti sa mizerne a deprimovane? Tvrdí, že má chrípku, ale my dobre vieme, že to nie je pravda.
Katherine Brooksovú zamestnajú v renomovanej investičnej bankovej firme, no nepozdáva sa jej, že by mal do jej života vstúpiť nejaký playboy a narobiť v ňom paniku. Ide jej predovšetkým o profesionálny postup a uplatnenie a jeho pozornosť ju zbytočne rozptyľuje. Ju tak ľahko do postele určite nedostane.
Ako sa zrazu zo šviháka a fičúra stane zlomený, beznádejný muž? V jeho živote sa nečakane objaví jedna vec a on si uvedomí, že nedokáže bez nej žiť.

Originálny názov: Tangled Rok vydania: 2019 ISBN: 9788081720451 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná s prebalom Štýl: humorný, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách