Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra LEGO Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan

LEGO Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan

LEGO (2018)

🍌 Odosielame o 14 dní.
39,99€

Naskoč do karavanu a zaži dobrodružstvá s Rapunzel a Cassandrou! Stavebnica LEGO® l Disney 41157 Rapunzel a jej karavan je dokonalou hračkou od Disney Princess na pripomenutie si dobrodružstiev Rapunzel a Cassandry mimo kráľovstva Corona zo seriálu Na vlásku od Disneyho . Obsahuje výsuvnú posteľ, sporák, truhlicu s pokladom, lukostrelecký terč a dostatok zásob na cestu.
Zdvihni strechu alebo otvor bočnú stenu karavanu. Môžeš sa tak jednoducho hrať vnútri karavanu. Presúvaj a vymieňaj modulárne časti v karavane a prispôsob si ho. Súčasťou sú 2 minifigúrky plus figúrka koňa.

• Obsahuje minifigúrky LEGO® l Disney Rapunzel a Cassandra plus figúrku koňa Maxima.
• Zahŕňa karavan s priestorom na spanie na podlahe, prídavnú výsuvnú posteľ, kempingový varič, skrinku s jedlom, lukostrelecký terč, priehradku na truhlicu s pokladom, popruhy a priestor pre 2 minifigúrky plus funkciu odhalenia čarovnej skaly.
• Medzi doplnkami nájdeš denník, lampáš, Cassandrin meč, Rapunzelin luk a šíp, kefu, korunu, drahokam, fľašu, panvicu, portrét Rapunzeliných rodičov, chlieb, mrkvu, jablko a kýbeľ.
• Prispôsob si túto stavebnicu LEGO® l Disney Princess jednoduchým vymieňaním a preskupením prvkov ako varič, skrinka s jedlom a lukostrelecký terč.
• Skombinuj so stavebnicou 41156 Rapunzel a jej hradná spálňa a zaži viac zábavy zo seriálu Na vlásku od Disneyho .
• Rapunzelin karavan (bez koňa) meria viac než 15 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
• Lesná scénka meria viac než 4 cm na výšku, 6 cm na šírku a 4 cm do hĺbky."

Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 6-12 Výrobca: 41157

Zaradené v kategóriách