Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Hra Dice Town: Cowboy

Dice Town: Cowboy


🍌 Odosielame o 5 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
15,99€
Zľava 7%
14,87€

Dice Town: Cowboys je druhé rozšírrenie hry Dice Town. Okrem bohatstva odteraz musíte dávať pozor aj na svoje stádo. Toto mini rozšírenie obsahuje herný plán, tri karty a 15 figúriek kráv, čo prináša hráčom nové možnosti ako použiť esá. Zachráňte kravy z polí a získajte body za svoje stádo. Ale ak nejaké kravy necháte vonku, protihráči nebudú váhať a kravy vám veľmi rýchlo ukradnú.
Dice Town je kocková pokrová hra z divokého Západu (namiesto kariet sa používajú kocky). Z nich po hode vytvárajú hráči pokrové zostavy a dostávajú sa tak do rôznych častí mestečka, ako je zlatá baňa, salón, koloniál či banka, ktorú môžu vylúpiť.
Napríklad hráč, ktorý má najvyšší počet hodených 9 zo všetkých, ide ťažiť do bane zlato a získa 1 zlatý nuget za každú 9tku, ktorú hodil. Ten kto hodí najviac K sa stane šerifom, čo dáva rôzne výhody atď.
Pravidlá dávajú priestor pre šikovné taktizovanie, ale aj blafovanie, ako v skutočnom pokri. Dice Town je svižná a predovšetkým zábavná hra s množstvom zvratov. Hra vyniká veľmi pekným spracovaním, a pokiaľ máte radi pokrové napätie, blafovanie a odhadovanie súperov, Dice Town si vás určite získa!

Jazyk hry: jazykovo nezávislé

Jazyk: anglický Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 8+ Výrobca: 6901

Zaradené v kategóriách