Poštovné zadarmo už pri objednávke nad 39€

Kniha Na dvore z krídel a zmaru - Sarah J. Maas

Na dvore z krídel a zmaru


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 21%
11,81€

V napínavom treťom diele série Na dvore z tŕňov a ruží, svetového bestselleru hviezdy YA fantasy Sarah J. Maas, blížiaca sa vojna ohrozí všetko, čo je Feyre drahé.

Feyre sa vracia na Jarný dvor, odhodlaná získať informácie od Tamlina a útočiaceho kráľa, ktorí chcú zraziť Prythian na kolená. Aby sa jej to podarilo, musí hrať smrteľne nebezpečnú hru plnú úskokov – a jedno pošmyknutie môže znamenať porážku nielen pre ňu, ale aj pre celý jej svet. Feyre sa preto bude musieť rozhodnúť, komu spomedzi oslňujúcich a nebezpečných Najvyšších lordov veriť – a hľadať spojencov na najneočakávanejších miestach. A tak zatiaľ čo na bojovom poli zúri vojna, najväčší boj sa odohrá vo Feyrinom srdci. V epickom finále napínavej trilógie sa zem sfarbí krvou a mocné armády sa stretnú v boji o nadvládu toho jediného, čo ich môže všetkých zabiť.

Originálny názov: A Court of Wings and Ruin Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055637433 Počet strán: 640 Väzba: brožovaná