Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Na dvore z krídel a zmaru

Sarah J. MaasSlovart (2019) • Séria Na dvore z tŕňov a ruží • 3. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,95€
Zľava 10%
15,26€

V napínavom treťom diele série Na dvore z tŕňov a ruží, svetového bestselleru hviezdy YA fantasy Sarah J. Maas, blížiaca sa vojna ohrozí všetko, čo je Feyre drahé.

Feyre sa vracia na Jarný dvor, odhodlaná získať informácie od Tamlina a útočiaceho kráľa, ktorí chcú zraziť Prythian na kolená. Aby sa jej to podarilo, musí hrať smrteľne nebezpečnú hru plnú úskokov – a jedno pošmyknutie môže znamenať porážku nielen pre ňu, ale aj pre celý jej svet. Feyre sa preto bude musieť rozhodnúť, komu spomedzi oslňujúcich a nebezpečných Najvyšších lordov veriť – a hľadať spojencov na najneočakávanejších miestach. A tak zatiaľ čo na bojovom poli zúri vojna, najväčší boj sa odohrá vo Feyrinom srdci. V epickom finále napínavej trilógie sa zem sfarbí krvou a mocné armády sa stretnú v boji o nadvládu toho jediného, čo ich môže všetkých zabiť.

Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom dobrej fantasy, Sarah J. Maas vie, ako na to.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: A Court of Wings and Ruin Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ ISBN: 9788055637433 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 640 Väzba: brožovaná Štýl: napínavý, romantický, dobrodružnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách