🔥 Horúca správa: Nový prípad Dominika Dána!

Na dvore z krídel a zmaru

Sarah J. MaasSlovart (2019)

🍎 Dočasne vypredané, dostupné 30. 9. 2021, sú však dostupné iné vydania
14,95€
Zľava 7%
13,90€

V napínavom treťom diele série Na dvore z tŕňov a ruží, svetového bestselleru hviezdy YA fantasy Sarah J. Maas, blížiaca sa vojna ohrozí všetko, čo je Feyre drahé.

Feyre sa vracia na Jarný dvor, odhodlaná získať informácie od Tamlina a útočiaceho kráľa, ktorí chcú zraziť Prythian na kolená. Aby sa jej to podarilo, musí hrať smrteľne nebezpečnú hru plnú úskokov – a jedno pošmyknutie môže znamenať porážku nielen pre ňu, ale aj pre celý jej svet. Feyre sa preto bude musieť rozhodnúť, komu spomedzi oslňujúcich a nebezpečných Najvyšších lordov veriť – a hľadať spojencov na najneočakávanejších miestach. A tak zatiaľ čo na bojovom poli zúri vojna, najväčší boj sa odohrá vo Feyrinom srdci. V epickom finále napínavej trilógie sa zem sfarbí krvou a mocné armády sa stretnú v boji o nadvládu toho jediného, čo ich môže všetkých zabiť.

Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom dobrej fantasy, Sarah J. Maas vie, ako na to.

Originálny názov: A Court of Wings and Ruin Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055637433 Počet strán: 640 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách