Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Lišiacke učenie: Protiklady a emócie

Lišiacke učenie: Protiklady a emócie

Dino (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,60€
Zľava 7%
7,07€

Chceš byť múdry ako líška? Spoločenská hra Lišácké učení: Protiklady a emoce je vhodná pre deti od 5 rokov, ktoré sa zábavnou formou naučia rozoznávať protiklady aj emócie. Zbierajte vždy dvojicu kartičiek a vysvetlite o aký protiklad ide. Zaplnením tabuľky víťazíte! A ako rozpoznať emócie? Otočte dve kartičky a rozprávajte k nim príbeh. Na konci rozprávania položte vedľa kartičiek tvár s výrazom, ktorý sa k rozprávaniu hodí. Postupne sa pridajú ďalší hráči, rozvíjajú príbeh, menia výrazy tvárí a pridávajú ďalšie kartičky. Hra končí s desiatou pridanou kartičkou.

Balenie obsahuje 24 pevných kartičiek, 4 prikladacie tabuľky, 5 meniacich pásikov, obal i pravidlá v slovenskom a českom jazyku.

  • Počet hráčov: 1-4
  • Vek: 3-5 rokov
  • Doba hrania: 20 min

Edícia Lišiackeho učenia ponúka obľúbené témy pre zábavné učenie. Vyberte si podľa oblasti, ktorú chcete s deťmi rozvíjať. Berte ohľad na vek a schopnosť vašich detí. V edícii vychádzajú hry v troch kategóriách: pre najmenších od 3 rokov, pre predškolákov od 5 rokov, pre školákov od 6 rokov. Pravidlá je možné upravovať tak, aby hranie bolo zábavné pre deti v dlhšom časovom období. Deti tak môžu znalosti nielen opakovať, ale ich aj rozvinúť. Hry sa dajú navzájom kombinovať a jednotlivé komponenty môžete využiť pre ďalšiu výuku. Pre učenie a hranie je vhodné vedenie dospelou osobou alebo starším súrodencom


Jazyk: slovenský, český Rok vydania: 2017 Rozmer: 190×275 mm Výrobca: 751132

Zaradené v kategóriách