🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Hra Captain Sonar

Captain Sonar


🍌 Odosielame o 3 dni.
39,99€
Zľava 7%
37,19€

Zdá sa akoby ste oblohu nevideli už celé roky. Dni ubiehajú akoby v neurčitej hmle, pracujete po boku ostatných členov posádky v malej oceľovej plechovke obklopený len ťaživým množstvom vody v hĺbke oceánu. Neviete či je deň alebo noc, ale obyčajný zvuk sonaru "PING" bez námahy prereže Vašu rutinu. Nepriateľská ponorka práve vstúpila do priestoru.
V hre Kapitán Sonar, Vy a Vaši spoluhráči ovládate ponorku a snažíte sa lokalizovať nepriateľské ponorky, aby ste ich potopili pred tým ako oni potopia Vás. Každá pozícia je dôležitá a konfrontácia je nemilosrdná. Dobre sa zorganizujte a komunikujte, pretože kapitán neznamená bez svojej posádky nič.
Všetci členovia tímu sedia na jednej strane stola a každý zastáva konkrétnu rolu člena posádky v ponorke, v závislosti od toho, koľko hráčov hrá: jeden hráč môže byť kapitán, ktorý je zodpovedný za pohyb ponorky a oznamenujúc niektoré detaily pohybu; ďalší môže ovládať sonar, aby počúval príkazy nepriateľského kapitána a snažil sa dešifrovať, kde sa nepriateľská ponorka vo vode nachádza; tretí môže pracovať v zbrojnej miestosti a pripravovať torpéda, míny a iné zbrane potrebné k boju.
Kapitán Sonar sa môže hrať dvomi spôsobmi: ťah po ťahu alebo simultánne. V druhom zmienenom spôsobe hrajú všetci hráči zároveň a súčasne sa snažia vypátrať, čo robia súperi. Keď je kapitán pripravený zahájiť útok, hra sa na chvíľu preruší, aby sa zistilo či bol zaznamenaný zásah - hra pokračuje a buď sa cieľ plaví preč, zatiaľ čo útočník pozastavil hru alebo sa po dne roztrúsia kúsky kovu.
K dispozícii sú viaceré mapy s rôznymi úrovňami obtiažnosti.

Jazyk: anglický Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 300×295 mm Katalógové číslo: 4997

Zaradené v kategóriách