Výpredaj kníh! Letné zľavy až do 80% tu =>

Dosť bolo lží


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,00€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Výhodné ceny ✅ Bezpečný nákup

Viac o knihe Dosť bolo lží (Philippe Besson)

Keď bol Philippe malým chlapcom, matka mu stále opakovala, aby si nevymýšľal. Rozprávanie príbehov sa však stalo jeho remeslom, dnes je etablovaným spisovateľom. Keď raz v hoteli v Bordeaux stretne neznámeho mladého muža, pripomenie mu Thomasa, jeho prvú veľkú lásku. Písal sa rok 1984, obaja mali sedemnásť a boli v poslednom ročníku na strednej škole v Barbezieux. Pred zrakmi všetkých museli skrývať, ako dôverne sa poznajú. Hoci ich osudový vzťah trval iba pol roka, navždy ich zmenil. Philippe sa pustí do spomínania a prvýkrát poslúchne mamu: v tejto knihe konečne povie pravdu.

Dosť bolo lží je dojemná autobiografická kniha o objavovaní inakosti a neúprosnom plynutí času. Po veľkom úspechu vo Francúzsku bola preložená do viac ako pätnástich jazykov a dočkala sa aj filmového spracovania.

Vydanie knihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. Preklad knihy formou štipendia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Originálny názov: Arrête avec tes mensonges Rok vydania: 2024 ISBN: 9788082830777 Rozmer: 125×190 mm Počet strán: 160 Väzba: brožovaná Štýl: erotický, filozofický, romantickýJazyk: slovenčina

Vydavateľstvo Literárna bašta

Obchodný názov: Laputa, o.z.Adresa: Cesta k nemocnici 29 974 01 Banská Bystrica Slovenská republikaE-mail: info@literarnabasta.sk

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Napíšte nám

Zaradené v kategóriách