⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán v predpredaji!

E-kniha Nikon DSLR: Fotografujte sneh dokonalo - B. BoNo Novosad

Nikon DSLR: Fotografujte sneh dokonalo (e-kniha)

Dovolenková fotografia digitálnou zrkadlovkou


🌴 Okamžite na stiahnutie
11,90€

Praktická e-kniha o fotografovaní - sprievodca začínajúceho Nikonistu. Naučte sa hravo ako fotografovať sneh a zasneženú krajinu zrkadlovkou Nikon. Toto je skutočná učebnica o fotografovaní - naučíte sa ako vytvoriť dokonalé fotografie s osobitým vzhľadom a obsahom, ktoré vám budú všetci závidieť. Autor na základe dlhoročných skúseností pri výučbe fotografovania zvolil v tejto knihe spôsob, ktorým vás nebude trápiť zložitým vysvetľovaním. Formou jednoduchých otázok a ešte jednoduchších postupov vám ukáže ako začať skutočne fotografovať zasneženú krajinu za každého počasia.
Bez nezrozumiteľnej teórie a zložitých fotografických postupov. S jednoduchými návodmi a námetmi na praktické cvičenia ku každej preberanej téme. Na výsledky praktických cvičení nemusíte čakať dlho - objavia sa ihneď na vašej pamäťovej karte v podobe dokonalých fotografií.
Dozviete sa ako správne ovládať dôležité funkcie vášho fotoaparátu. Pochopíte ako sa správne fotografovať sneh so slnkom v proti zábere. Pochopíte ako na vašej zrkadlovke správne nastaviť základné fotografické veličiny - clona, čas a ISO. Dokonalé podanie farieb na fotografiách zasneženej krajiny už nebude pre vás žiadnym problémom.

E-Kniha plná obrazových postupov a príkladov ako:
- správne nastaviť DSLR Nikon pri fotografovaní na snehu za každého počasia
- zabrániť neželaným odleskom pri používaní fotografického objektívu
- správne fotografovať zasneženú krajinu pri slnku v proti zábere
- fotografovať sneh nevšedne a kreatívne

S vedomosťami z tejto knihy zabudnete na automatiku a začnete fotografovať na snehu dokonalo.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 978-80-8157-135-0

Zaradené v kategóriách