📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Môj príbeh - Steven Gerrard

Môj príbeh

STEVEN GERRARD odohral za reprezentáciu Anglicka tretí najvyšší počet zápasov v jej histórii. Možno ho považovať za...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
Zľava 7%
13,94€

STEVEN GERRARD odohral za reprezentáciu Anglicka tretí najvyšší počet zápasov v jej histórii. Možno ho považovať za najväčšieho a nepochybne najoddanejšieho britského športovca jeho generácie. No kto je v skutočnosti Steven Gerrard? Predovšetkým je to jeden z najpríťažlivejších športových vzorov. Za svoj milovaný Liverpool odohral viac než sedemsto zápasov a ďalších stoštrnásť v drese
anglického národného tímu. Ako sa však stal tým, kým bol? Ako sa mu podarilo udržať tak dlho v špičke najťažšej futbalovej ligy sveta?

V knihe Môj príbeh hovorí Steven Gerrard otvorene o svojej výnimočnej futbalovej kariére, o pozadí kľúčových zápasov a prináša zaujatý pohľad hráča priamo na ihrisku. Či rozpráva o ohromujúcom triumfe Liverpoolu v Lige majstrov v roku 2005, alebo o svojich výkonoch na mnohých svetových a európskych turnajoch, zakaždým nám sprostredkúva vzrušujúci zážitok z prežívania výhier – i prehier – pred zrakmi desiatok tisícov rozvášnených divákov.
Nadovšetko však spoznávame neuveriteľný a zriedkavý osobný príbeh o lojalite k jednému klubu v dobrom i v zlom, nech bola cena akákoľvek. Kniha Môj príbeh je poslednou bodkou odvážneho, statočného, poctivého, no i chybujúceho futbalistu, akí sa už nerodia, je príbehom muža, ktorý si stál za svojím slovom, za svojím klubom a bol vždy sám sebou.

STEVEN GERRAD je nositeľom Rádu britského impéria a legendárnym kapitánom Liverpoolu a Anglicka. Je jediným hráčom, ktorý skóroval vo finále Pohára anglickej futbalovej federácie, vo finále anglického Ligového pohára, vo finále Ligy majstrov i vo finále Pohára UEFA.
Vďaka svojej lojalite voči milovanému Liverpoolu – do klubovej akadémie vstúpil už ako osemročný chlapec a za prvé mužstvo odohral viac než sedemsto zápasov – zostane navždy v pamäti fanúšikov ako jeden z najväčších hráčov, ktorí hrali na legendárnom štadióne klubu na Anfield Road. Vysoká kvalita výkonov, ktoré podával v drese anglického národného tímu, ho radí medzi najväčšie postavy v histórii anglického futbalu. Donald McRae je autorom desiatich kníh, dvojnásobným držiteľom Ceny Williama Hilla za najlepšiu športovú knihu roka.,
ktoré dostal za tituly Dark Trade: Lost in Boxing (1996) a In Black and White: The Untold Story of Joe Louis and Jesse Owens (2002). Prispieva do denníka Guardian a je trojnásobným držiteľom ocenenia za najlepšie športové interview roka.

Originálny názov: My Story Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 155×235 mm ISBN: 9788089311804 Počet strán: 468 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách