Bazár kníh za super ceny!

Lahodné pokušenia

CHRISSINÝM NAJOBĽÚBENEJŠÍM MIESTOM JE KUCHYŇA Autorka prináša recepty pre labužníkov, ktoré znejú veľmi lákavo. Zaujímavé...

Chrissy TeigenTatran (2016)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
9,90€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

CHRISSINÝM NAJOBĽÚBENEJŠÍM MIESTOM JE KUCHYŇAAutorka prináša recepty pre labužníkov, ktoré znejú veľmi lákavo. Zaujímavé chute, zvláštne kombinácie a veľa thajskej kuchyne. Autorka oživí každý recept menšou esejou s humorným príbehom, ako sa k nemu dostala alebo prečo práve tento zaradila do knihy. Nakazí čitateľa svojou radosťou natoľko, že v tej chvíli zatúži ochutnať túto lahodnú dobrotku. Prínosom tejto publikácie je to, že od opuletných či zdravých raňajok, cez polievky a šaláty sa dostávame k hlavným jedlám, takže si podľa nej môžeme zostaviť jedálniček aj pre najnáročnejších hostí. Najmä pre tých, ktorých chceme niečím prekvapiť.


O knihe:hrissy Teigen sa preslávila ako modelka z titulných strán magazínu Sports Illustrated a ako televízna osobnosť a hviezda Instagramu či Twitteru. Jej pravou vášňou je však jedlo. Chrissy a jej manžel John Legend žijú s dcérkou a s troma psami v Los Angeles.
Možno práve fotí na Zanzibare. Možno rozosmieva ľudí z televíznej obrazovky. Chrissy Teigen sa však zo všetkého najradšej rozpráva o večeri.
Na rozdiel od modeliek, ktoré vezmú hamburger do rúk len pri pózovaní na obálku časopisu, je Chrissy Teigen skutočne zanietená kuchárka. Už roky zbiera recepty, varí a zverejňuje na Instagrame svoje výtvory, ktoré nájdete aj v tejto knihe: od raňajok na celý deň cez Johnove slávne vyprážané kuracie krídelká až po thajskú klasiku od mamy Pepper.
Slané, korenisté, šťavnaté a neskutočne zábavné (jej jedlo, ale aj ona sama), také sú recepty na rodinné stretnutia pri jedle, romantické večere, na párty, ale aj na ťažšie chvíle (šaláty). Pri viac ako stovke receptov s Chrissinými nenapodobniteľnými vtipnými komentármi sa dozviete, prečo je dobré používať čili papričky alebo tajomstvo syrových vajec bez syra, ale aj zaujímavé a dobré nápady, ako napríklad použiť slaninu namiesto osviežovača vzduchu, ako sa ráno najlepšie vstáva alebo ako netreba zbytočne premýšľať nad mužmi či ružičkovým kelom. Lebo v Chrissinom svete tvorí varenie, jedlo, život a láska jeden celok.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Cravings Rok vydania: 2016 ISBN: 9788022208291 Rozmer: 204×254 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách