📚 Knižná akcia každý mesiac

Posledný list od milenca

Novinárka Ellie hľadá v novinovom archíve zaujímavý príbeh, no ani celkom neverí, že by skutočne mohla nájsť niečo...

Jojo MoyesIkar (2016) • Edícia Svetový bestseller

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 10%
13,41€

Novinárka Ellie hľadá v novinovom archíve zaujímavý príbeh, no ani celkom neverí, že by skutočne mohla nájsť niečo zaujímavé. Nájde však list z roku 1960, ktorý napísal neznámy muž a žiada v ňom svoju partnerku, aby opustila manžela. Ellie ten ľúbostný príbeh z minulosti fascinuje. Napriek tomu, alebo možno práve preto, lebo sama má pomer so ženatým mužom.
Vrátime sa teda do roku 1960 a dozvieme sa, že Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážnej autonehode. Nespomína si na nič – ani na manžela, ani na priateľky, ani na to, aká bola kedysi ona sama. Ale keď sa vráti z nemocnice domov, nájde utajený list a pomaly si začína spomínať na milenca, kvôli ktorému bola ochotná riskovať úplne všetko.
Ellin a Jenniferin príbeh vášne, nevery a straty sa v silne emotívnom spoločenskom románe navzájom prepletajú, popretkávané „poslednými listami“ zo skutočného života.
Z anglického originálu The Last Letter fromYour Lover (Hodder & Stoughton, An Hachette UK Company, Londýn 2010) preložil Andrej Chovan.

Originálny názov: The Last Letter from Your Lover Rok vydania: 2016 ISBN: 9788055152226 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 416 Väzba: pevná Štýl: romantický, historickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách