🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

SCHRITTE INTERNATIONAL Neu.1.KB+AB+CD


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,70€
Zľava 17%
13,03€

Set učebnica, pracovný zošit a CD k pracovnému zošitu Schritte International NEU 1 Kursbuch + Arbeitsbuch + CD.

Učebnica obsahuje jasne a prehľadne zostavené lekcie. Nové obrázky a ilustrácie i texty na počúvanie. Obsahuje množstvo zaujímavých textov a témy z prostredia mladých ľudí, bežných situácií a rozhovorov. Induktívna gramatika, príprava na pracovnú komunikáciu a flexibilný obsah.

Pracovná časť je orientovaná na precvičovanie a upevňovanie vedomostí získaných podľa učebnice. Je zostavený rovnako systematicky a precvičuje všetky jazykové kompetencie.

Vynovené a prepracované vydanie obľúbeného kurzu Schritte international NEU pre žiakov jazykových škôl, mladých a dospelých – začiatočníkov v nemeckom jazyku – vo veku od 16 rokov.

Toto nové vydanie NEU vychádza z obľúbených a odskúšaných prvkov predchodcu Schritte international, pričom je obohatené o celkom nové prvky ako nový potopríbeh na počúvanie, rozširujúce možnosti využívania rôznych mediálnych komponentov, či novú osviežujúcu grafickú úpravu. Koncepcia i gramatická progresia ostali nezmenené.

Zoznámte sa s Larou a nemeckou rodinou nielen v audio nahrávkach ale aj prostredníctvom slide-show a videoklipov. Flexibilné zostavenie učiva na dvojstranách s prehľadnou rubrikou ako napr. Landeskunde, Lieder, Projekte, Comics alebo Filme. Zábavné úlohy a aktivity pomáhajú osvojiť si potrebné vedomosti a zručnosti z nemeckého jazyka.

Pre žiakov sú pripravené aj atraktívne audio a video úlohy, ktoré sú spracované v aplikácii pre smartphony alebo tablety či PC. Nové prvky nájdete aj v pracovnom zošite, ktorý má nový layout a integrovaný slovníček a testy na preverenie vedomostí na konci každej lekcie.

Obsahuje individuálne prispôsobiteľný koncept a množstvom doplnkových materiálov, pričom je kompatibilný so starým vydaním. Teda ak ste predtým pracovali s jeho predchodcom, môžete plynulo prejsť na nové komponenty z nového vydania a zároveň využívať komponenty zo staršieho vydania.

Jazyk: nemecký Rok vydania: 2015 Rozmer: 210×280 mm ISBN: 9783193010827

Zaradené v kategóriách