Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Omládněte - jde to! (Peer Marisa) [CZ] - Marisa Peer

Omládněte - jde to! (Peer Marisa) [CZ]

Koho by aspoň občas netrápilo, že starne? Ako ostať bez ohľadu na svoj vek svieži, silný, pekný a zdravý? Dá sa to...

Marisa PeerEugenika (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,20€
Zľava 7%
12,28€

Koho by aspoň občas netrápilo, že starne? Ako ostať bez ohľadu na svoj vek svieži, silný, pekný a zdravý? Dá sa to vôbec?
Kniha Omládněte – jde to vám pomôže vyzerať oveľa mladšie, a čo je ešte lepšie, ponúka návod, ako ostať mladý aj duchom! Autorka tejto úžasnej knihy vás presne k tomu dovedie. Omladnúť sa dá! Kľúčom k tomu nie je ani tak športovať alebo používať tú správnu kozmetiku, prípadne dať si urobiť plastickú operáciu, ale zmeniť svoje myslenie. To tvorí jadro celého textu.
Nejde totiž len o to, čo robíme, ale aj čo si myslíme, ako sa cítime a ako sa vyjadrujeme. Zmena myslenia je to najdôležitejšie, čo musíte urobiť, ak chcete omladnúť.
Jednotlivé časti knihy vám podrobne a názorne vysvetlia, ako to dosiahnuť a čo konkrétne by ste mali na svojom myslení zmeniť. Dozviete sa, z čoho sa skladajú a ako vznikajú naše presvedčenia – napríklad presvedčenie, že s vekom idú choroby a zhoršenie všetkých telesných funkcií, alebo že ak v našej rodine sú určité „dedičné“ problémy, určite neminú ani nás...
Autorka neposkytuje len vysvetlenia a presvedčivé argumenty, ale aj praktické podnety a cvičenia. Naučí vás okrem iného: ako si vytvoriť pozitívne tvrdenia (afirmácie) a používať ich s cieľom omladnúť a cítiť sa lepšie; ako si stanoviť plán omladnutia, ale aj ciele na dobrý priebeh starnutia; ako sa naprogramovať na uchovanie mladosti a mladnutie. Pochopíte, aká významná je pre pocit mladosti hravosť, zamilovanosť, aktivita mozgu, a tiež sebaláska a sebaúcta.
No okrem týchto psychologických záležitostí tu nechýba ani zmienka o fyzických stránkach celej témy, ako sú spánok, pohyb, starostlivosť o pokožku, strava či obnova buniek. Podla autorky existujú tri rôzne druhy veku: kalendárny, biologický a psychologický. To, aký je váš „skutočný“ vek, zistíte s pomocou viacerých zaujímavých aj zábavných testov.
Vďaka tejto knihe naozaj nemusíte míňať peniaze na drahé, náročné a aj tak len dočasne fungujúce procedúry. Máte možnosť omladnúť nefalšovane a trvale!

Jazyk: český Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081004599 Počet strán: 360 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách