🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Duchovná symbolika - Melanie Barnum

Duchovná symbolika

Každý deň nás sprevádzajú nejaké znamenia, nečakané náhody, predtuchy..., rána vítame radostne, keď sme mali krásny sen,...

Melanie BarnumIkar (2016)

🍎 Vypredané
11,90€

Každý deň nás sprevádzajú nejaké znamenia, nečakané náhody, predtuchy..., rána vítame radostne, keď sme mali krásny sen, alebo nás bolí hlava a sme bez nálady, keď nás pritlačila nočná mora. Má toto všetko v našom živote nejaký význam? S autorkou knihy Duchovná symbolika sa zľahka a pútavo presunieme do duchovného sveta a zoznámime sa so symbolikou farieb, čakier, s náboženskými, kultúrnymi a duchovnými symbolmi, nebude chýbať ani výklad tarotových kariet, objasňovanie osobnej symboliky, symboliky snov či každodenných synchronicít. Základným pojmom a symbolom sa v knihe venuje dostatok priestoru, aby ste o nich získali prehľad. Praktické cvičenia, ktoré sú súčasťou každej kapitoly, vás privedú k tomu, aby ste sa zamysleli nad symbolikou vo vašom vlastnom živote. Autorka vám pomôže nájsť správny smer, ak sa rozhodnete vydať na cestu ich odhaľovania a interpretácie.
Z anglického originálu The Book of Psychic Symbols (Llewellyn Publications, a Division of Llewellyn Worldwide Ltd., Woodbury, Minnesota, 2012) preložila Sára Moyzesová.

Ukážka textu z knihyNahliadnite do tajomného sveta symbolov
Silná predtucha, pozoruhodná náhoda, zvláštny sen... Niektoré obyčajné veci môžu v sebe skrývať posolstvo z duchovného sveta, od blízkych zosnulých, duchovných sprievodcov alebo vyššieho Ja. Otvorte myseľ novým možnostiam komunikácie a naučte sa rozoznávať a interpretovať znaky a symboly, ktoré sa nachádzajú všade okolo vás. Rozšírte si poznatky o symboloch, naučte sa využívať intuíciu a dokážete prekonať všetky prekážky, čo vám stoja v ceste. Naučíte sa aj to, ako si plniť želania. Táto praktická príručka obsahuje:
Slovník s viac než 500 tradičnými symbolmi
Praktické cvičenia na rozvíjanie duchovných schopností
Pokyny pri určovaní osobných symbolov
Vysvetlenie, ako pracovať s čakrami a s aurou
Skutočné príbehy z duchovného sveta

Originálny názov: The Book of Psychic Symbols Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055150499 Počet strán: 312 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách