Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Obeť TOP #2

Jorn Lier Horst, Thomas EngerPremedia (2024) • Edícia Labyrint • Séria Blix a Rammová • 5. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,95€
Zľava 21%
12,60€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Piaty diel série, ktorá sa v Nórsku stáva fenoménom. Alexander Blix pracoval pred dvomi rokmi na prípade zmiznutia Elisabeth Eieovej. Vyšetrovanie sa zastavilo, keď bola zavraždená jeho dcéra a dlho to vyzeralo tak, že nikto nikdy nevypátra, čo sa Elisabeth prihodilo. Čo ak sa však náhle ozve niekto, kto to vie? A čo znamená, že nielenže vie, čo sa stalo po jej zmiznutí, ale ovláda i detaily z Blixovho života?  Medzitým Emmu kontaktuje neznáme mladé dievča. Carmeninho otčima zadržali, podozrievajú ho z vraždy kamarátky z detstva. Polícia však nemá telo. A ani iných potenciálnych páchateľov. 

Kruh udalostí uzatvára nečakaný nález na detskej kresbičke z jedného miesta činu – prítomnosť sa dostáva do kontaktu s minulosťou. A tam, v bode, kde sa pretínajú, si obeť nachádza svoju vlastnú, jedinečnú formu terapie.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Offer Rok vydania: 2024 ISBN: 9788082422507 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 304 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: psychologický, mysteriózny, dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách