Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Červená kráľovná (Victoria Aveyard) [SK] - Victoria Aveyard

Červená kráľovná (Victoria Aveyard) [SK]

#1 New York Times Bestseller Červená kráľovná je napínavý román od Victorie Aveyard, ktorý sa stal svetovým bestsellerom...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 20%
11,12€

#1 New York Times Bestseller

Červená kráľovná je napínavý román od Victorie Aveyard, ktorý sa stal svetovým bestsellerom už v 25 krajinách po celom svete.

Svet je rozdelený na dve strany - Strieborných špičkových bojovníkov s božskými schopnosťami a Červených jednoduchých občanov, ktorí žijú pod krutou vládou Strieborných.

Mare Barrow je sedemnásťročné dievča, ktoré patrí medzi Červených, a ani vo sne jej nikdy nenapadlo, že by to mohlo byť ináč. No opak je pravdou. Onedlho odhalí, že aj napriek tomu, že je Červená, aj ona má svoje schopnosti. Dokonca také, ktoré môžu ohroziť celú vládu Strieborných.

Lenže zahrávať sa so silou je veľmi nebezpečné. Navyše vo svete rozdelenom krvou môže vyhrať len najstatočnejší. Jeden chybný krok môže viesť aj k jej smrti, no isté je, že zrada nikoho neminie.

Zachránia mladú Mare jej nezvyčajné schopnosti alebo sa jej stanú osudnými?

Originálny názov: Red Queen Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788081640902 Počet strán: 352 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách