Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Chlapci z Biloxi TOP #17

Dve rodiny, dve strany zákona

John GrishamIkar (2024)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,90€
Zľava 21%
14,14€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

V rodinnej ságe od autora John Grishama bohatej na historické fakty a nezabudnuteľné postavy ide doslova o život.

Posledných sto rokov bolo Biloxi známe ako príjemné letovisko a mesto plné podnikov na spracovanie morských plodov. Malo však aj odvrátenú tvár. Korupciu a neresti všetkého druhu od hazardných hier cez prostitúciu, nelegálnu výrobu alkoholu, drogy až po vraždy na objednávku. Neresti mala pod kontrolou hŕstka gangstrov, povrávalo sa, že patrili k neslávne známej Južanskej mafii.

Keith Rudy a Hugh Malco vyrastali v Biloxi v šesťdesiatych rokoch, obaja pochádzali z prisťahovaleckých rodín z východnej Európy. V detstve boli nerozluční kamaráti a všetci ich poznali ako hviezdy bejzbalového tímu. Ich cesty sa rozišli na prahu dospelosti. Z Keithovho otca sa stal obávaný prokurátor, odhodlaný „vyčistiť pobrežie“, z Hughovho otca šéf biloxiského podsvetia. Keith vyštudoval právo a pokračoval v otcových šľapajach. Hugh dal prednosť nočnému životu a pracoval v rodinných podnikoch. Obidve rodiny sa napokon stretli v rozhodujúcom boji – kde inde, ako v súdnej sieni.


Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Boys from Biloxi Rok vydania: 2024 ISBN: 9788055192109 Rozmer: 125×205 mm Počet strán: 440 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny, dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách