Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Očami Oszkára Világiho

Oszkár VilágiMAFRA Slovakia (2023) • Edícia HN edícia

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 5%
14,20€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Zbierka komentárov známeho biznismena, manažéra a právnika Oszkára Világiho, ktoré vychádzali na stránkach denníku Hospodárske noviny.

Jeho komentáre sú iné ako „bežné“ komentáre politických komentátorov. Nebojí a neostýcha sa dať najavo svoj názor. Dokonca jeden politik, bývalý premiér, si dodnes myslí, že vďaka jeho komentáru sa zrodila vládna koalícia. Na politiku sa vie pozrieť z úplného detailu, keď si všíma nejakú konkrétnu vec, ale rovnako aj z nadhľadu a systémovo.

S Oszkárom Világim nemusíte vždy súhlasiť. Môžete mať iný pohľad na problémy, ktorým čelíme v EÚ, na správnosť či nesprávnosť riešení, ktoré sa prijímajú. Môžete sa inak pozerať na domácu politiku, na to, čo je naozaj zelená energetika a ako by mali konať lídri. A práve to je to najlepšie. Máte šancu nesúhlasiť s jeho argumentmi.

Možno vás občas rozčúli, niekedy rozosmeje, ale vždy vás prinúti zamyslieť sa. Takýchto komentárov, ktoré sú o vyargumentovaných názoroch a nielen o pocitoch, je stále menej. A v tom sú vzácne.  To potvrdzujú aj čísla čítanosti na stránke denníku HNonline. Jeho komentáre pravidelne oslovujú desaťtisíce ľudí, ktorí by sa nevracali iba tak. Silné meno priťahuje chvíľu, ale myšlienky pôsobia ako magnet roky.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2023 ISBN: 9788082540898 Rozmer: 132×210 mm Počet strán: 232 Väzba: šitá Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách