🔥Horúca správa: Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Kniha Nádych - Penelope Douglas

Nádych

Tate a Jared majú k sebe blízko už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na peklo. Jared začne byť na...

Penelope DouglasIkar (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 58%
5,00€

Tate a Jared majú k sebe blízko už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na peklo. Jared začne byť na Tate hrubý, v škole ju ohovára a šíri o nej samé klamstvá. Akoby sa jej za niečo mstil... Tate neskôr využije príležitosť a odchádza na rok do Paríža na študijný pobyt. Do USA sa vracia už ako mladá a krásna zrelá žena. V meste snov totiž zakúsila, čo je to osobná sloboda. Už nechce žiť minulosťou, nechce sa pred všetkými skrývať ako kedysi a mieni sa Jaredovi postaviť tvárou v tvár. Ale aj Jared sa zmenil...žeby mu bolo smutno za Tate? A vôbec, oplatí sa ešte zabojovať za toho druhého?
Z anglického originálu Bully (Penguin Random House,
New York 2014) preložila Klára Kruteková.

Ukážka textu z knihyJared sa mlčky vybral za mnou. Pohľad mal až strašidelne intenzívny. Netváril sa nahnevane, no zdalo sa, že čochvíľa exploduje.
Keby som sa dokázala pohnúť, šla by som mu oproti. No zastala som ako prikovaná. Spaľoval ma prenikavým pohľadom a vyzeral taký... lačný.
Položil mi ruky na bedrá a chvíľu mi len hľadel do očí. Za normálnych okolností, a keby šlo o hocikoho iného, taký dlhý priamy očný kontakt by mi bol nepríjemný, no Jared na mňa civel, akoby som bola jeho posledná večera.
A to sa mi sakramentsky páčilo.
Dýchal s jemne pootvorenými ústami, a jeho pohľad prechádzal priamo cezo mňa. Vedela som, čo chce. A keď som si spomenula, ako skvele chutí jeho koža, nedokázala som sa ho prestať dotýkať.
Objala som ho okolo krku, postavila sa na špičky a prisala sa mu na pery.
A v tom momente som stratila kontrolu nad situáciou.

Originálny názov: Bully Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 14-18 Rozmer: 137×206 mm ISBN: 9788055147499 Počet strán: 328 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách