🛍️ Akčné zľavy na knihy!

Indická nevesta

V Elvestade, malej nórskej dedine, sa Konrad Sejer a Jacob Skarre púšťajú do vyšetrovania výnimočne brutálnej vraždy. Žena,...

Karin FossumPremedia (2016) • Edícia Labyrint • Séria Inšpektor Sejer • 5. diel

🍌 Odosielame o 5 dní.
11,95€
Zľava 10%
10,76€

V Elvestade, malej nórskej dedine, sa Konrad Sejer a Jacob Skarre púšťajú do vyšetrovania výnimočne brutálnej vraždy. Žena, ktorú nájdu na lúke za obcou, je znetvorená na nepoznanie.
Len deň predtým čaká postarší novomanžel márne na svoju ženu Púnu, s ktorou sa stretol v indickom Mumbaji a hneď sa zamiloval. Gunder ju mal vyzdvihnúť na letisku, no jeho sestra mala dopravnú nehodu a leží v kóme v nemocnici, preto požiadal o pomoc miestneho taxikára. Ten však Púnu nenájde a neobjaví sa ani vo svojom novom domove.
Indická nevesta je napínavá detektívka a zároveň krásne napísaný ľúbostný román. Karin Fossumová za knihu získala prestížnu sošku Brageho, Golden Dagger Award a LA Times Book Award. Práve vďaka nej sa jej podarilo podmaniť si aj pre Európanov ťažko dosiahnuteľný americký trh.

Originálny názov: Elskede Poona Rok vydania: 2016 ISBN: 9788081593338 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 280 Väzba: pevná s prebalom Štýl: mysteriózny, tragický, romantický, napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách