🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

V zajatí paláca

Vraví sa, že šťastie je podmienené zdravím, krásou, alebo bohatstvom. Ale, je naozaj šťastný, ten kto si môže povedať, že...


🍎 Vypredané
4,99€
Zľava 7%
4,64€

Vraví sa, že šťastie je podmienené zdravím, krásou, alebo bohatstvom. Ale, je naozaj šťastný, ten kto si môže povedať, že vlastní všetky tieto božie dary, ako napríklad bohatí bratia Rahmanovci?
Obaja muži sú úspešnými obchodníkmi, ktorých si každý váži a môžu si užívať všetky možné dary života na to, aby boli šťastní, napriek tomu však nie sú. Ahmed, starší z bratov, je zaťatý aristokrat, ktorý svojou povahou poznačí život každého kto sa vyskytne v jeho okolí.
Jeho manželky, ku ktorým sa správa ako keby boli jeho majetkom, sa snažia pri ňom prežiť a vydržať jeho chorobné sklony a z nich prameniace konflikty.
Závidí a snaží sa prekaziť aj šťastie vlastného brata Saddama, ktorý proti svojmu bratovi začne bojovať svojským spôsobom.
Román plný vášne a intríg prináša množstvo nečakaných zvratov.
Aký osud čaká na poškvrnené manželky? Podarí sa Saddamovi získať tak vytúžené šťastie? Odpoveď na tie, ale aj na množstvo iných otázok vám prinesie pútavý román, ktorý práve držíte v rukách.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 120×208 mm ISBN: 9788097210410 Počet strán: 210 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách