Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

DVD FILM DOKUMENT: PRIBEHY PISANE ZIVOTOM 4 -

FILM DOKUMENT: PRIBEHY PISANE ZIVOTOM 4 (DVD)

Sen českého miliardára Prežiť smrť svojho syna, rozvod, vydieranie, prísť o firmu sprisahaním najbližších spolupracovníkov či č


🍌 Odosielame o 5 dní.
4,90€
Zľava 10%
4,41€

Sen českého miliardára
Prežiť smrť svojho syna, rozvod, vydieranie, prísť o firmu sprisahaním najbližších spolupracovníkov či čeliť objednávke svojej vraždy a napokon sa predsa len vrátiť na vrchol - to všetko sú zdanlivo súčasti scenára akčného filmu.
Zoznámte sa s neobyčajne silným životným príbehom Radima Passera, v ktorom kľúčovú úlohu hrá jeho obrátenie sa k Bohu.

Pozerať srdcom
Spoločný život Rómov s „bielymi“? Zmiešané manželstvá? Hrôza? Nezmysel? Alebo len tabu prekryté predsudkami hlboko zakorenenými v oboch komunitách? Naše príbehy však dávajú nádej, že cesta k zblíženiu oboch svetov predsa len existuje. Je kľukatá, ale vzájomný rešpekt, porozumenie a hľadanie svetla v duši toho druhého nás raz dovedú do cieľa.

Bohom nezabudnuté deti
Viete si predstaviť, že opustíte svet mobilov či internetbankingu a ocitnete sa medzi obyvateľmi slumov? Bangladéš je jednou z najchudobnejších krajín sveta, kde veľká časť populácie žije z eura na deň. Lekár a misionár Milan Moskala z Českého Téšína tak urobil. V Dháke a okolí založil množstvo škôl pre najchudobnejšie deti. Ponúka im vzdelanie a vedomie, že Boh ich miluje a nezabudol na ne.

Jazyk: slovenský Rozmer: 135×190 mm Výrobca: 0099 Dĺžka: 104 Obal: DVD obal

Zaradené v kategóriách