Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

DREAMS 2016

DREAMS 2016

nástenný kalendár


🍌 Odosielame o 5 dní.
15,00€
Zľava 7%
13,95€

Nástenný kalendár „DREAMS 2016“ fotografa Petra ERZVA Zvonara.
Peter Zvonár je kontroverzný, provokatívny a exhibicionistický slovenský fotograf, ktorý publikuje najmä v zahraničí kde je viac známy ako doma na Slovensku. Rozhodne nejde o ľahkú erotiku. Nástenný kalendár je určený skôr pre milovníkov RAW, špinavej a drsnej nahoty a kvalitnej umeleckej fotografie. Kalendár zobrazuje zmyselné odhalené mužské telo. V niektorých záberoch decentne skrýva to čo by ste chceli vidieť a v iných surovo odhalí reálnu mužnosť. Okrem modelov v poriadne odvážnych záberoch si zapózoval aj fotograf, ktorý odhalil zo seba doslova všetko.
Nástenný kalendár je vytlačený na Slovensku na kvalitnom 250g natieranom lesklom papieri.
Je obdlžníkového tvaru rozmeru 210x560 mm, po zložení 210x280 mm.
Väzba kalendára V1 s dierkou v priemere 0,5 cm. Kalendárium je osem jazyčné v jazyku Slovenskom, Českom, English, Deutsch, Pусский, Français, Español a Polski.

Wall calendar "DREAMS 2016" by famous Slovak photographer Petr ERZVO Zvonar.
Peter Zvonar is controversial, provocative and exhibitionistic Slovak photographer who publishes mainly abroad where it is more commonly known than at home in Slovakia.
Certainly i tis not an easy eroticism. Wall Calendar is designed more those who like raw, dirty and rough nudity and quality of artistic photography. Calendar displays sensual discovery of a male body. In some decent shots is hiding what would you like to see in other way brutally reveals the real masculinity, sometimes even beyond pornography.
In addition to other models also photographer himself has revealed himself from literally everything in front of his camera.
Wall calendar is printed in Slovakia.
Calendar is in eight language version: Slovak, Czech, English, Deutsch, Pусский, Français, Español and Polski.

Jazyk: slovenský, český, anglický, nemecký, ruský, španielsky, poľský, francúzsky Rok vydania: 2015 Rozmer: 210×560 mm Výrobca: 9788097202644 Počet strán: 13 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách