🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Kniha Toltécke umenie života a smrti - Don Miguel Ruiz, Barbara Emrys

Toltécke umenie života a smrti

Obľúbený duchovný učiteľ Don Migel Ruiz vo svojej najnovšej knihe čitateľov vezme na mystickú cestu inšpirovanú Toltékmi....


🍌 Odosielame o 7 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
7,90€
Zľava 7%
7,35€

Obľúbený duchovný učiteľ Don Migel Ruiz vo svojej najnovšej knihe čitateľov vezme na mystickú cestu inšpirovanú Toltékmi. Vďaka toltéckej múdrosti im predstaví hlbší level duchovného učenia a bdelosti.
Don Miguel Ruiz v roku 2002 prekonal takmer smrteľný infarkt, po ktorom bol deväť týždňov v kóme. Práve duchovný zážitok z obdobia, keď bol medzi životom a smrťou, tvorí filozofický základ knihy Toltécke umenie života a smrti. Kým jeho telo ležalo v bezvedomí, Ruiz spoznal ľudí, myšlienky a udalosti, ktoré mu zmenili život – osvetlili mu nekonečný súboj medzi životom a smrťou, v ktorom sme všetci zaseknutí.
Na knihe Toltécke umenie života a smrti pracoval vyše desať rokov a teraz pozýva čitateľov na cestu k podstate duchovného učenia. V knihe, ktorá čerpá z jeho celoživotného diela, sa s nami Ruiz podelí o najvnútornejšie úvahy svojho srdca a duše.

Originálny názov: The Toltec Art of Living and Death Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788081113086 Počet strán: 392 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách