🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

CD album LE PAYACO: DNES JE TEN DEN

LE PAYACO: DNES JE TEN DEN

Skupina Le Payaco sa na slovenskej hudobnej scéne objavila v roku 1996 a až do roku 2006 aktívne koncertovala a nahrávala....


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Skupina Le Payaco sa na slovenskej hudobnej scéne objavila v roku 1996 a až do roku 2006 aktívne koncertovala a nahrávala. Počas tohto obdobia stihla nahrať štyri autorské albumy a niekoľko singlov. Od vydania ich doteraz posledného štúdiového CD Všetko sa dá zjesť ubehlo už neuveriteľných desať rokov a i keď pred dvoma rokmi potešili svojich skalných fanúšikov vydaním výberovky Jukebox, na ktorú zaradili aj jednu novú skladbu, fanúšikovia ich nový album už netrpezlivo očakávajú. Tomáš Sloboda, Martin Stempel a Juraj Vitéz na novom albume spoločne pracovali dva roky.

„Album sa rodil dlho a niekedy komplikovane, ale o to väčšiu radosť z neho máme teraz, keď je už hotový. Práca na ňom bola častokrát tvrdá. Stretávali sme sa po večeroch v skúšobni a tvorili sme hudbu aj texty, niekedy až do skorých ranných hodín. Chceli sme aby náš album po desiatich rokoch znel naozaj TOP a preto sme boli na seba a na to čo vytvoríme patrične nároční. Mali sme pocit, že laťku máme nasadenú vysoko a my ju nemôžeme podliezť. A je to tu, prišiel ten deň a my máme nový album. Je to Le Payaco, dospelé a vyzreté v najlepšej forme, “ povedal Juraj Vitéz.

Rok vydania: 2015 Rozmer: 142×126 mm Katalógové číslo: 8588003471093 Obal: CD obal

Zaradené v kategóriách