Nové októbrové knižné zľavy sú TU!

Tŕňové puto (Posledná hodina 3)

Cassandra ClareSlovart (2023) • Séria Posledná hodina • 3. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 21%
18,09€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

James a Cordelia sa pokúsia zachrániť Londýn - a svoje manželstvo - v záverečnej časti série Posledná hodina od Cassandry Clare, bestsellerovej autorky kníh zo sveta Tieňolovcov!

Cordelia Carstairsová za niekoľko krátkych týždňov prišla o všetko, na čom jej záležalo. Zavraždili jej otca, nevyšiel jej plán stať sa parabataikou a pred očami sa jej rozpadlo manželstvo s Jamesom Herondaleom. Najhoršie však je, že zostala spútaná s prastarou matkou démonov Lilith, takže nemôže využívať svoje tieňolovecké schopnosti.

Cordelia utečie do Paríža s Matthewom Fairchildom v nádeji, že vo svetlách nočného mesta zabudne na svoje útrapy. Čoskoro ich však dobehne skutočný život v podobe šokujúcej správy z domova. Mladá Tieňolovkyňa sa musí vrátiť do Londýna, ktorý sa zmieta v chaose a sporoch. Nečakaný nepriateľ odhalil dlho skrývané tajomstvo a Herondaleovci sa ocitli v podozrení zo stykov s démonmi. Cordelia chce Jamesa chrániť, ale nevie sa rozhodnúť medzi láskou k Jamesovi, ktorá jej tak dlho pripadala beznádejná, a možnosťou nového života s Matthewom. Nedokážu jej pomôcť ani priatelia - vlastné tajomstvá ich rozoštvali a zdá sa, že nebezpečenstvám bude čeliť každý sám. Ak chcú zachrániť svoje mesto - a svoje rodiny - budú musieť pozbierať odvahu, prehltnúť pýchu a znova si začať dôverovať. Ak totiž zlyhajú, môžu prísť o všetko - dokonca aj o svoje duše.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Chain of Thorns Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055663937 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 688 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický, dobrodružný, historický, napínavý

Zaradené v kategóriách