☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Kráľovstvo zvierat - Millie Marotta

Kráľovstvo zvierat

Hra s farbami a tvarmi Ponorte sa do kráľovstva zvierat, ktoré vytvorila Millie Marotta. Ilustrátorka vyrastala na...

Millie MarottaTatran (2015)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
5,90€

Hra s farbami a tvarmiPonorte sa do kráľovstva zvierat, ktoré vytvorila Millie Marotta. Ilustrátorka vyrastala na waleskom vidieku uprostred množstva rastlín a živočíchov. Inšpiruje sa prekrásnou faunou a flórou v okolí svojho štúdia pri mori.

Teraz môžete vtlačiť vlastnú pečať nádherným ilustráciám a vytvoriť si Kráľovstvo zvierat podľa seba. Oživte koral žiarivými pestrými farbami alebo vyfarbite morský domov elegantnej veľrybe. Sami preskúmajte svet rastlín a zvierat. Potrebujete len perá, pastelky a vlastnú fantáziu.
Omaľovánky pre dospelých sa v tomto roku stali celosvetovým fenoménom a na všetkých kontinentoch sa tešia neskutočnej obľube ako nástroje na odbúravanie stresu a upokojenia mysle.
Zvieracie kráľovstvo predstavuje prekrásny svet ilustrátorky Millie Marottovej, ktorá sa snaží o to, aby ste sa uprostred hektického dňa uvoľnili, aby ste pocítili skutočný dotyk šťastia. Exotické zvieratá, tajomný podmorský svet či rozmanité kvety – vymaľovávanie týchto ilustrácií vám prinesie vnútorný pokoj, vaša myseľ sa skoncentruje naplnená pozitívnou energiou.


Každá z kresieb v tejto knihe je nakreslená technickým perom Rotring, ktoré autorka používa na všetky ilustrácie. Na doplnenie vlastných detailov však môžete použiť čokoľvek, čo budete chcieť. Čím tenšie pero použijete, tým viac detailov sa vám podarí nakresliť. Namiesto fixiek použite na vyfarbovanieradšej farebné ceruzky. Sú univerzálnejšie a pomocou nich môžete miešať farby a tieňovať, ako sa vám zachce.

Oživte svet vtákov a rastlín vašimi vlastnými farbami a objavte svoj talent!


Originálny názov: Animal Kingdom Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 250×250 mm ISBN: 9788022207409 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách