🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Divoké a jedlé - Sergei Boutenko

Divoké a jedlé

Praktický sprievodca pre zber a jednoduché rozpoznávanie 60 jedlých rastlín.... Zaujímate sa o svoje zdravie a nebojíte...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,00€
Zľava 7%
16,74€

Praktický sprievodca pre zber a jednoduché rozpoznávanie 60 jedlých rastlín....

Zaujímate sa o svoje zdravie a nebojíte sa objavovať? Radi by ste svoj život obohatili o úžasné informácie týkajúce sa rastlín okolo vás? Sergei Boutenko sa rastlinami zaoberá už od svojho detstva a nenáročným spôsobom pojednáva o blahodárnych účinkoch divých rastlín na ľudský organizmus. V knihe sa stretnete s jeho osobnými príbehmi, ako aj s jednotlivými šesťdesiatimi jedlými rastlinami a inšpirujúcimi receptami. Nechajte sa unášať Sergeiovým pútavým rozprávaním o takmer zabudnutej liečivej sile divo rastúcich jedlých rastlín.

O autorovi
V roku 1998 zobrali, vtedy trinásťročného Sergeia, rodičia spolu s jeho sestrou na pešiu turistiku Pacific Crest Trail, dlhú 4240 km, ktorá vedie z Mexika do Kanady. Počas svojho výletu sa Boutenkovci dostávali do situácie, keď už nemali dostatok potravín a boli nútení sa naučiť ako zbierať divo rastúce jedlé rastliny, aby mohli pokračovať na svojej ceste. Jedenie divo rastúcich jedlých rastlín počas šiestich mesiacov výrazne zlepšilo ich zdravotný stav a pomohlo im to, dokončiť svoje dobrodružstvo. Skúsenosti, ktoré Sergei získal počas cesty Pacific Crest Trail ho inšpirovali k tomu, aby zahŕňal divo rastúce jedlé rastliny do jeho každodenného jedálnička.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 138×215 mm ISBN: 9788097114572 Počet strán: 314 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách