❄️Novoročné knižné zľavy

Kniha Matematika pre 1. ročník základných škôl (pracovná učebnica, 1. a 2. časť) - Pavol Černek, Janka Rýglová, Svetlana Bednářová

Matematika pre 1. ročník základných škôl (pracovná učebnica, 1. a 2. časť)

Kolekcia dvoch titulov


🍌 Odosielame o 8 dní.
11,00€
Zľava 7%
10,23€

Súbor matematika pre 1. ročník základných skôl autorov Pavol Černek – Janka Rýglová – Svetlana Bednářová prináša koncepčné prepojenie pracovných učebníc týchto autorov pre 1. a 2. ročník ZŠ.

Pracovná učebnica kladie dôraz na inovatívne metódy vyučovania matematiky a dáva väčší priestor úlohám na hlbší rozvoj tvorivého matematického myslenia. V pracovnej učebnici sú jednotlivé typy úloh a aktivít graficky rozlíšené podľa ich náročnosti a podľa spôsobov práce s týmito úlohami. Priamo na stranách sú aj metodické usmernenia pre učiteľa, ktoré predstavujú základnú metodickú oporu pre prácu s pracovnou učebnicou.

  • Pracovnú učebnicu dopĺňajú pútavé ilustrácie Jaroslavy Kolačkovej.
  • Učebnica dáva väčší priestor úlohám na hlbší rozvoj tvorivého matematického myslenia, divergentným úlohám a nadväzujúcim sériám úloh projektového typu.
  • Každá strana tvorí samostatný celok s rozsahom prispôsobeným vyučovacej jednotke, jednotlivé typy úloh a aktivít sú graficky rozlíšené podľa ich náročnosti a podľa spôsobov práce s týmito úlohami.

Jazyk: slovenský Rozmer: 210×297 mm Počet strán: 80 + 80 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách