☀️Najväčšie 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Písanie pre 1. ročník - Janka Striežovská

Písanie pre 1. ročník

6 zošitov Súbor predpisových zošitov korešponduje so súborom Šlabikár LIPKA® (1. časť, 2. časť, čítanka). Súbor 6...


🍌 Odosielame o 6 dní.
8,60€
Zľava 21%
6,79€

6 zošitov

Súbor predpisových zošitov korešponduje so súborom Šlabikár LIPKA® (1. časť, 2. časť, čítanka).

Súbor 6 predpisových zošitov prináša didakticky uvážený a osvedčený nácvik písania prípravných cvikov a prvkov písmen. Zošity majú stálu didaktickú štruktúru s možnosťou využitia efektu pozitívneho steeotypu napr. pri samostatnej práci žiakov. Zošit 1 vo formáte A4 obsahuje prípravné cviky na písanie vložené do obrázkov, tvary a prvky písmen. Zošity 2 – 6 vo formáte A5 zahŕňajú nácvik písania písmen abecedy v rovnakom poradí ako v Šlabikári LIPKA®. Pri vyvodzovaní tvarov písmen je písmeno vložené do obrázka na základe efektívnej metódy na vytvorenie asociácie medzi písmenom a hláskou.

Vo všetkých zošitoch sa nachádza liniatúra s pomocnými linajkami a priestor na sebahodnotenie žiakov. Súčasťou súboru sú prílohy – 5 čítacích kariet s textami na nácvik techniky čítania slov a viet k 12 písmenám z 1. časti šlabikára. Sú v nich použité rôzne typy písma. Karty je možné rozstrihať na karty formátu A6 k jednotlivým písmenám, obsahujú aj pexeso z nápovedných obrázkov. Titul je súčasťou série učebných textov Šlabikár LIPKA® s komplexnou didaktickou podporou pre učiteľa.

Príloha: 5 čítacích kariet s textami Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 300×208 mm ISBN: 9788081461019 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách