Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Výzva

Ak chce zapadnúť, musí zbaliť najžiadanejšieho chalana na škole

Elle KennedyYOLi (2023) • Séria Briar U (SK) • 4. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 20%
11,92€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Vysokú školu som považovala za svoju šancu zbaviť sa komplexu škaredého káčatka. Namiesto toho som skončila v spolku Kappa Chi s falošnými dievčatami. Nedarí sa mi medzi ne zapadnúť, preto nemôžem ich výzvu odmietnuť. Tá znie: Zviesť najsexi hokejistu z tretieho ročníka.

Conor Edwards vymetá párty rovnako ako postele v dievčenských spolkoch. Zamilujete sa doňho skôr, než vám dôjde, že chalani ako on o dievča ako ja ani pohľadom nezakopnú. Pán Populárny mi však hodí záchranné koleso – nevysmeje ma a súhlasí s tým, že sa spolu zavrieme do izby a budeme sa tváriť, že si to spolu rozdávame. Lenže na moje prekvapenie chce Conor v divadielku pokračovať. Rád sa totiž zabáva a dráždiť ostatné dievčatá sa mu zdá ako výborný nápad. Odolať jeho šarmu a úžasnému telu si však žiada nadľudský výkon. Navyše, nemôžem sa zbaviť pocitu, že je v ňom viac, než navonok prezentuje. A čím dlhšie tento podvod živíme, tým väčšia je pravdepodobnosť, že to na mne všetci uvidia.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Dare Rok vydania: 2023 Odporúčaný vek: 17+ ISBN: 9788055191003 Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 312 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický

Zaradené v kategóriách