Nové októbrové knižné zľavy sú TU!

Jazvy

Jorn Lier Horst, Thomas EngerPremedia (2023) • Edícia Labyrint • Séria Blix a Rammová • 4. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,95€
Zľava 21%
12,60€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Alexander Blix je zlomený muž. Odsúdili ho za usmrtenie dcérinho vraha a umiestnili do väzenia s maximálnym stupňom stráženia. Bývalý policajný vyšetrovateľ to nemá za jeho múrmi ľahké. Jeho kolegovia zatiaľ pátrajú po Walterovi Kroosovi, nemeckom väzňovi na úteku, ktorý podľa všetkého skončil v Nórsku. Zhodou okolností sa s ním kedysi v minulosti stretol práve Blixov spoluväzeň. Nie je však jedinou osobou, ktorú v krajine pozná. 

Novinárka Emma Rammová sa snaží Blixovi pomôcť. Hoci aj tým, že zistí, prečo presne sa Kroos vybral práve do Nórska. Stopy vedú do malej obce na sever od hlavného mesta, kde majú všetci svoje tajomstvá a nikomu nie je veľmi do reči. Najmä nie o tých, ktoré na nich zanechali hlboké jazvy.

Detektívny román Jazvy je štvrtou časťou série kriminálnych prípadov inšpektora Alexandra Blixa a novinárky Emmy Rammovej, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom, predošlé časti vyšli v slovenčine pod názvami Bod nula, Dymová clonaNeumieraj mladá.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Arr Rok vydania: 2023 ISBN: 9788082422149 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 280 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: napínavý

Zaradené v kategóriách