💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Audiokniha Pozitívne rozprávky s pesničkami (Michaela Pribilincová) [CD] - Michaela Pribilincová

Pozitívne rozprávky s pesničkami (Michaela Pribilincová) [CD]

Pozitívne rozprávky sú prerozprávané verzie klasických rozprávok bez zla a násilia, ale aj nové príbehy s ponaučením, ktoré...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,00€
Zľava 7%
11,16€

Pozitívne rozprávky sú prerozprávané verzie klasických rozprávok bez zla a násilia, ale aj nové príbehy s ponaučením, ktoré rozvíjajú fantáziu, pozornosť, emocionálne prežívanie, formujú morálne hodnoty. Každá rozprávka má v sebe pozitívny odkaz a učí deti jednoduché techniky z neurolingvistického programovania (NLP). Audio rozprávky pútavo a zábavne narozprávali známi herci ako Kramár, Tlučková, Šišková, Noga, Sládečková, Hajdu, Latinák, Kemka, Miezga, Štúr, Malachovský, Topoľský, Ondrejková, Porubjaková, Jedľovský, a ku každej rozprávke je nahratá originálna pesnička, v ktorej je zhrnutá hlavná pointa z rozprávky.

O ktoré rozprávky ide? CD obsahuje 5 audio rozprávok plus 5 pesničiek ku rozprávkam s celkovou dĺžkou 57 min , z čoho tri sú známe ako Červená čiapočka, Medovníková Chalúpka, Popoluška a dve doplnené - Vyberám si zdravie a Darované hračky. Bonusom je, že súčasťou CD bulletinu je aj výklad Petra Sasína pre rodičov, ktorý im lepšie priblížil použité techniky.


V čom sú naše rozprávky výnimočné?:
• Pozitívny obsah
V rozprávkach ako Červená čiapočka či Medovníková chalúpka už nie je zlý vlk, ktorý zje starkú, Čiapočku a potom ho treba zabiť, alebo ježibaba, ktorá hádže deti do pece. A práve preto sú vhodné aj pre deti mladšie ako 5 rokov. Každá rozprávka má v sebe pozitívny odkaz. Deti sa učia pozitívne nazerať na svet. Situácia, ktorá sa na začiatku javí ako problém, môže znamenať aj príležitosť naučiť sa niečo nové.

• Riešenie problémov
Rozprávky ponúkajú návod pri riešení niektorých problémov, ako napríklad lakomstvo, chamtivosť, ohováranie, výhody z ochorenia a pod.

• Rozvíjanie detskej fantázie a tvorivosti
Počúvaním rozprávok sa deťom rozvíja fantázia a tvorivosť, naučia sa aj techniku správnej vizualizácie, ktorá im v živote pomôže jasnejšie stanovovať si svoje plány, ciele. Pomôže im upresniť si svoj zámer, myšlienky.

• Hlasy známych hercov
Postavy z rozprávok pútavo nahovorili pozitívni ľudia, ktorí sú pre bežných ľudí známi a úspešní ako Kramár, Tlučková, Šišková, Noga, Sládečková, Hajdu, Latinák, Kemka, Miezga, Štúr, Malachovský, Topoľský, Ondrejková, Porubjaková, Jedľovský.

• Sociálne cítenie
V rozprávkach sa deti učia pozitívnemu sociálnemu cíteniu, ako napríklad dávať si pozor na ohováranie a klebety, účinnosť pochvaly, deliť sa s inými, vážiť si veci.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 140×120 mm Katalógové číslo: 8588005572217 Dĺžka: 57 minút

Zaradené v kategóriách