📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

Malý Princ (Antoin De Saint-exupéry) - Cd

Magic Box Slovakia uvádza na vianočný trh reedíciu hudobného CD Malý princ.   Hudobné CD Malý princ podľa knihy Antoina de...


🍌 Odosielame o 3 dni.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
7,99€
Zľava 7%
7,43€Magic Box Slovakia uvádza na vianočný trh reedíciu hudobného CD Malý princ.
 
Hudobné CD Malý princ podľa knihy Antoina de Saint-Exupéryho je ojedinelý projekt na slovenskej a českej hudobnej scéne. V roku 1996 ho vydalo vydavateľstvo BMG Ariola a podieľali sa na ňom také osobnosti ako Richard Müller, Dalibor Jenis, Sisa Sklovská, Andrej Šeban, Moyzesovo kvarteto, a ďalší. Dva roky pripravovaný projekt autorov Henricha a Tedey bol prijatý s mimoriadne pozitívnymi ohlasmi a krátko po jeho vydaní bol vypredaný takmer celý náklad. Príbeh Malého princa o priateľstve prekonávajúcom osamelosť, o zodpovednosti a umení získať si lásku ľudí, je podfarbený emotívnymi hudobnými plochami, ktoré sa striedajú s rozprávaním Pilota a piesňami Malého princa, Kvetiny, Líšky, Hada a ďalších.
 
„Filozofia a myšlienky Exupéryho sú aktuálne v každej dobe a pre všetky vekové kategórie. Sme nesmierne radi, že po takmer dvadsiatich rokoch od vzniku tohto projektu sa FOXX NEW MEDIA v spolupráci s Magic Box Slovakia podarilo priniesť tento jedinečný titul na vianočný trh. Album vychádza v limitovanej edícii a časť nákladu bude venovaná na charitatívne účely.“ Martina Lišková, FOXX NEW MEDIA.

Rok vydania: 2013 Katalógové číslo: S00014 Rozmer: 142×124 mm Obal: CD obal

Zaradené v kategóriách