Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Dragonwatch 3: Pán Ostrova prízrakov

Voľné pokračovanie série Fablehaven

Brandon MullFortuna Libri (2023) • Séria Dragonwatch (SK) • Edícia Fortuna Litera • 3. diel

🍌 Odosielame o 5 dní.
18,90€
Zľava 21%
14,93€

Seth vinou kúzla Kľúča zabudnutia príde o všetky spomienky z minulosti – nepamätá si svojich blízkych, nespomína si na zážitky a nevie, kto vlastne je. Spojí sa so svojím novým učiteľom Ronodinom, s temným jednorožcom, ktorý ho odvedie na Ostrov prízrakov, k tajnej bráne do podsvetia. Hoci Seth v skutočnosti nie je jeho väzeň, Ronodin zamýšľa využiť jeho schopnosti zaklínača tieňov na dosiahnutie vlastných zákerných cieľov.
Kendra sa zo všetkých síl usiluje nájsť strateného brata. Pátranie ju a jej spoločníkov zavedie ďaleko od Wyrmroostu do Polmesačnej lagúny – nedávno padnutej dračej svätyne, ktorá pozostáva z mnohých ostrovov a podmorských oblastí. Jej správkyňa sa zachránila na jednom z ostrovov. Ak sa Kendre a jej priateľom podarí ochrániť svätyňu, možno prídu na to, ako môžu oslobodiť aj Setha.

S každou svätyňou, v ktorej sa drakom podarí prevrat, sa Celebrant, kráľ drakov, dostáva bližšie k úsvitu nového veku drakov. Dokážu Kendra a jej spojenci zhromaždiť dostatok podpory na to, aby vyhrali hrozivú vojnu s drakmi, keď im na chrbát dýchajú sily temnoty?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Dragonwatch 3 - Master of the Phantom Isle Rok vydania: 2023 ISBN: 9788057304043 Rozmer: 130×194 mm Počet strán: 496 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný

Zaradené v kategóriách