Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Glukózová revolúcia (e-kniha)

Udržte hladinu cukru v krvi v rovnováhe a váš život sa zmení

PDF EPUB MOBI Jessie InchauspeCitadella (2023)

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,89€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Schudnite, utíšte svoje chúťky na sladké, naberte energiu a pritom stále jedzte, čo milujete.
Bestseller Dennika USA Today, Wall Street Joournal a okamžitý medzinárodný hit

Zlepšite si zdravie - váš spánok, náladu, pokožku, zbavte sa maškrtenia a nadváhy – a dokonca spomaľte starnutie s jednoduchými trikmi podloženými vedeckými poznatkami, ktorými si znížite hladinu cukru v krvi, no nebudete sa musieť vzdať jedál, ktoré tak milujete.

Glukóza, alebo krvný cukor, je drobná molekula v našom tele, ktorá má obrovský vplyv na naše zdravie. Dostane sa do nášho krvného obedu po konzumácií škrobu alebo sladkých jedál. Deväťdesiat percent z nás trpí následkami vysokej hladiny glukózy v tele a väčšina z nás o tom ani nevie. Aké sú symptómy? Maškrtenie, únava, neplodnosť, hormonálne problémy, akné, vrásky, ... a časom glukóza prispeje k vzniku cukrovky 2. typu, syndrómu polycystických ovárií, rakoviny, demencie a srdcových ochorení.

Biochemička Jessie Inchauspé čerpá z najnovších vedeckých poznatkov a vlastného priekopníckeho výskumu a ponúka desať prekvapujúcich trikov, ktoré vám pomôžu udržať hladinu glukózy v rovnováhe a zvrátiť vaše symptómy aj bez toho, aby ste držali diétu alebo sa vzdali milovaných pokrmov.

Napríklad:
Konzumáciou potravín v správnom poradí schudnete bez námahy
Tajné ingrediencie vám umožnia vychutnať si dezert a aj tak spaľovať tuky
Drobné zmeny vo vašich raňajkách odomknú príval energie a zmiernia maškrtenie
Táto zábavná a poučná kniha plná najnovších vedeckých dát predkladá nový spôsob uvažovania o lepšom zdraví. Glukózová revolúcia ponúka tipy, ktoré dokážu drasticky a okamžite zlepšiť váš život, nech už uprednostňujete akékoľvek jedlo.

Originálny názov: Glucose Revolution Rok vydania: 2023 Počet strán: 366 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách