Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Tvorivý akt

Spôsob bytia

Rick RubinAURORA (2023)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 26%
16,89€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Bestseller New York Times – kniha sa hneď po vydaní umiestnila medzi najpredávanejšie tituly non-fiction literatúry.

Legendárny hudobný producent známy tým, že pomáha druhým napojiť sa na žriedlo tvorivosti, zhrnul svoje dlhoročné skúsenosti do výnimočnej knihy, v ktorej tieto hlboké pravdy ponúka všetkým.

„Na začiatku som si predstavoval, že napíšem knihu o tom, ako tvoriť výnimočné umelecké diela, no postupne sa ukázalo, že táto kniha je o tom, ako byť na tomto svete.“ Rick Rubin

Viacero slávnych hudobných producentov si ľudia spájajú so špecifickým zvukom, ktorý vtlačil pečať určitému obdobiu. Rick Rubin je známy niečím iným: tým, že dáva umelcom tvoriacim v rôznych žánroch či tradíciách priestor vyjadriť, kým skutočne sú a čo môžu ponúknuť ostatným. Pomáha tvorcom prelomiť vlastné očakávania, aby sa mohli preniesť do čistého stavu, ktorý nevyhnutne prináša prvok prekvapenia. Mnoho rokov skúma pramene tvorivosti aj to, čo tvorivosť brzdí, vďaka čomu pochopil, že podstatou života umelcov nie sú ich konkrétne výtvory, ale ich vzťah k svetu. Kreativita má neodmysliteľné miesto v živote každého z nás a všetci toto miesto dokážeme rozšíriť. Dokonca sa dá povedať, že máločo je dôležitejšie.

Kniha Tvorivý akt pútavým a prístupným spôsobom ozrejmuje povahu umeleckej dráhy ako cesty, na ktorú sa môže vydať ktokoľvek z nás. Sprostredkúva hlbokú múdrosť získanú celoživotnými skúsenosťami, vďaka ktorej dokáže v čitateľoch posilniť schopnosť tvoriť úžasné, ba až bežnú realitu presahujúce momenty, niektoré aj také, čo môžu pretrvať večnosť.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Creative Act Rok vydania: 2023 ISBN: 9788082500946 Rozmer: 147×215 mm Počet strán: 384 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách