🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Preč!

Ste na prázdninách pri mori a sledujete delegátku, ktorá sa o vás stará? Stavte sa, že aj ona sleduje vás! Svieži a...

Katarína DuricaEvitapress (2014) • Edícia Evitovky

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
🎄 Do Vianoc: ÁNO
(garantujeme: Packeta, Osobný odber a Kuriér)
8,99€
Zľava 10%
8,09€

🎁 Nakúp a vyhraj 15 x 50€ na ďalšie darčeky. Bližšie informácie a pravidlá súťaže TU

Ste na prázdninách pri mori a sledujete delegátku, ktorá sa o vás stará?
Stavte sa, že aj ona sleduje vás!

Svieži a vtipný príbeh slovenskej delegátky o inej stránke našich dovoleniek.


Hlavná predstaviteľka odchádza pracovať do egyptského rezortu po tom, čo potrebuje zabudnúť na omyl v láske. A zabúda veľmi rýchlo! Nielenže sa ocitne uprostred personálu úplne inej mentality, ale objavuje aj (ne)pravidlá zákulisia luxusného hotela, zisťuje, že nie každý si chodí na dovolenku len tak oddýchnuť a že aférok medzi dovolenkármi a domácimi vôbec nie je málo... K tomu všetkému spoznáva cez nových kamarátov krajinu aj inak ako turisti.
Prečítajte si túto knižku a každý váš ďalší výlet k moru bude mať iný rozmer. :)

Ukážka textu z knihyBola som síce unavená, ale zároveň príliš zvedavá na to, aby som zostala v izbe. S Ninou sme šli na pláž, ktorá už nepatrila k luxusnému hotelu. Ten pohľad ma sklamal: vietor unášal plastové fľaše, ohorky cigariet a vrecká. Ahmed, Mohamed a Rafik nás už čakali na plachetnici. Keď som prišla, práve nastavovali zariadenie, telá mali vyšportované a opálené. Cítila som sa ako šťúply vrabčiak vo svojich minuloročných obnosených bikinách.
„Čau, som Ahmed a my budeme tvoja rodina,“ usmieval sa jeden z chlapcov, podal mi ruku a naklonil sa ku mne, ale pusu mi, samozrejme, nedal. Ja by som mu zo zvyku bola dala. Uf, musím si na to zvyknúť, pomyslela som si, tu nebude žiadne pusinkovanie.
Ahmed bol vedúcim potápačského centra, ktoré patrilo k hotelu, od nich si turisti požičiavali potrebné vybavenie, ale učil ich aj plachtiť a ovládať loď. „Všetko, čo je potrebné na nezabudnuteľnú bezstarostnú dovolenku,“ stálo na stene búdky vo viacerých jazykoch.
Ahmedova taktika bola jednoduchá: hostí treba ohúriť. Len čo prišla skupinka turistov, čarovným úsmevom začal milo zvádzať dievčatá. Priplichtil sa medzi ne, lichotil a chrbty im natieral opaľovacím krémom. Večer ich pozval na večeru, ktorú zakaždým zaplatili dievčatá.
Bol rafinovaný: nikdy nevyhľadával pekné ženy, lebo tie chvália muži aj doma. Vyhliadol si trochu škaredšie a obéznejšie dievčatá a ženy s malým sebavedomím, jednou z jeho obľúbených cieľových skupín boli čerstvo rozvedené ženy. „Stačí im párkrát zabjutifulovať a už aj platia viacdňový potápačský kurz.“ Ahmed sa nehanbil, bez mihnutia oka prekabátil hocikoho, ale na to som prišla až uprostred sezóny.

Rok vydania: 2014 ISBN: 9788089452941 Rozmer: 105×170 mm Počet strán: 264 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách