Júlová knižná akcia!

Bez zábran

Je príťažlivý, bohatý a je to jej najväčší nepriateľ. Zakázané ovocie nikdy nechutilo lepšie.

T.L. SwanMetafora (2023) • Séria Milesov klub • 3. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,79€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Mojím obľúbeným koníčkom je rozčuľovanie Elliota Milesa. Už len pohľad na šéfovu peknú tvár ma núti k sarkastickému úškrnu. Bohvie, čím si vyslúžil povesť casanovu. Ako to, že po ňom túžia milióny žien aj napriek jeho hroznej povahe?

Čo, dopekla robím zle? Znechutená svojím milostným životom sa pod falošným menom prihlásim do zoznamovacej aplikácie a začnem si písať s mužom menom Edgar. Nie je síce môj typ a žije niekde na druhom konci sveta, ale nadviažeme spolu priateľstvo, pretože máme podobný zmysel pre humor a môžeme si zveriť, čo nás trápi. V poslednom čase sa v práci dejú divné veci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mne zakaždým spočinú o niečo dlhšie, než by mali, a je za nimi žiara, ktorú som predtým necítila. A potom mi na moje veľké prekvapenie povie, že je pre neho príťažlivá moja zraniteľnosť. Aká zraniteľnosť? Zmocňuje sa ma panika. Čítal azda e-maily, ktoré posielam Edgarovi?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Casanova Rok vydania: 2023 ISBN: 9788080905484 Rozmer: 145×205 mm Počet strán: 464 Väzba: pevná Štýl: erotický, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách