Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Nikdy mi nebolo lepšie (Riečanská Lena) - Lena Riečanská

Nikdy mi nebolo lepšie (Riečanská Lena)

... slasti a strasti jednej single Život je úžasný, jedinečný, aj keď nie vždy si to myslíme. Napriek tomu asi každý z...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 60%
3,96€

... slasti a strasti jednej single

Život je úžasný, jedinečný, aj keď nie vždy si to myslíme. Napriek tomu asi každý z nás zažil chvíľku, kedy si povedal: „Nikdy mi nebolo lepšie.“ A takú chvíľku si chce uchovať v mysli navždy. Alebo...?

Tento príbeh je o tom, ako v živote potrebujeme stretnúť lásku, ale hlavne – aké dôležité je mať v svojej blízkosti človeka, ktorý nás podrží v ťažkých chvíľach. Skutočný priateľ je ten, kto stojí pri nás, s kým sa môžeme smiať aj plakať.

Anetin postoj k životu poznačil rozchod rodičov, keď bola ešte malým dievčatkom. Aj mamina túžba po objatiach, ale najmä otcova prelietavosť vo vzťahoch s inými ženami. Keď prežijete detstvo v takom prostredí, nie je jednoduché nájsť si v dospelosti muža, ktorý by zapadal do predstáv o prijateľnom partnerovi. Ale vnútorné túžby nepotlačíš. Sú tu a nútia človeka konať živelne. Aj Anetu zaskočili. Túži po láske, podvedome ju hľadá. Možno je blízko, možno niekde ďalej, možno je konečne tento tým správnym... To keby vedela. Celý jej príbeh by bol menej zamotaný.

Anetina cesta do Ríma mení jej životný postoj a otvára nové, nepoznané...

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788089681457 Počet strán: 300 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách