Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Ready Player Two

Nová hra sa začína

Ernest ClineIkar (2023) • Séria Ready Player One (SK) • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 22%
15,60€

📚Prečítaná za 12,94€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Hra sa nekončí. Niekoľko dní po víťazstve v súťaži Jamesa Hallidaya urobí Wade Watts objav, ktorý nanovo zmení celý svet. V trezore čaká na dediča miliardárovho majetku vynález snov, vďaka ktorému sa OASIS stane ešte tisíckrát úžasnejší a návykovejší, ako si Wade dokázal predstaviť. Zároveň sa dostane k novej hádanke a znova sa púšťa do pátrania, lebo Hallidayovo posledné zlaté vajce sľubuje tajuplnú odmenu. Proti Wadovi sa však postaví nebezpečný a nečakane silný rival, ktorý na dosiahnutie svojho cieľa neváha obetovať milióny ľudí. Wadovi ide o život a v hre nie je len budúcnosť OASIS-u, ale tentoraz na vlásku visí aj osud celého ľudstva.

Láskyplne nostalgický a originálny príbeh stvorený jedinečnou fantáziou Ernesta Clina pozýva čitateľov na ďalšie nápadité a zábavné dobrodružstvo vo virtuálnom vesmíre nabité akciou, ktoré ich opäť vtiahne do strhujúceho sveta budúcnosti.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Ready Player Two Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055187471 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 376 Väzba: pevná Štýl: dobrodružný, napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách