Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Keď už detstvo nebolí

Pokračovanie úspešnej knihy Keď detstvo bolí

Lindsay C. GibsonGrada (2023) • Séria Keď detstvo bolí • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,99€
Zľava 10%
14,39€

Pokračovanie úspešnej knihy Keď detstvo bolí.
V knihe Keď už detstvo nebolí čitateľ nájde konkrétne nástroje, ako rozpoznať emocionálne nezrelé osoby, ako sa chrániť pred emocionálnym ovládnutím a znovu sa spojiť so svojimi emóciami a potrebami.
Prekonajte strach z odsúdenia a trestu, ktorý do vás vštepili emocionálne nezrelí rodičia a začnite konečne žiť svoj život po svojom.

Ak ste vyrastali s emocionálne nezrelými rodičmi, následky si často nesiete do dospelosti. Môžete sa cítiť osamelo a prehliadaní. Môžete mať problém stanoviť si hranice a vyjadriť svoje pocity. Dokonca môžete byť náchylnejší vpúšťať si do života emocionálne nezrelých ľudí, ktorých správanie vám bude ubližovať. Autorka Lindsay Gibsonová touto knihou nadväzuje na svoj bestseller Keď detstvo bolí. Prináša tu praktické zručnosti, ktoré vám pomôžu rozpoznať príznaky emocionálne nezrelých rodičov a iných osôb, chrániť sa pred emocionálnym ovládnutím, znovu sa spojiť s vlastnými emóciami a potrebami a získať emocionálnu autonómiu vo všetkých vašich vzťahoch.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Recovering from Emotionally Immature Parents: How to Reclaim Your Emotional Autonomy and Find Personal Happiness Rok vydania: 2023 ISBN: 9788080905200 Rozmer: 145×205 mm Počet strán: 264 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách