Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Pavúk

Ako lapiť pavúka v jeho vlastnej sieti?

Lars KeplerIkar (2023) • Séria Joona Linna • 9. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,89€

📚Prečítaná za 12,94€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

9. diel knižnej série Joona Linna s názvom Pavúk.
Pred troma rokmi dostala Saga Bauerová nečakanú pohľadnicu. Neznámy odosielateľ sa v nej vyhrážal zbraňou s deviatimi bielymi nábojmi, pričom jeden z nich je určený pre inšpektora Joona Linnu. Zachrániť ho vraj môže jedine Saga. Čas však pokojne plynie ďalej a z pôvodnej hrozby sa stane len bezvýznamná provokácia, ktorej Joona Linna neprikladá veľký význam. Až doteraz.

Na malom ostrove pred prístavom Kapellskärs bolo nájdené telo rozpustené v kyseline a na mieste činu ostala biela nábojnica. Odkaz chladnokrvného vraha je jasný. Ďalšia vražda bude nasledovať, ak sa vyšetrovateľom nepodarí rozlúštiť komplikované hádanky.

Joona Linna a Saga Bauerová musia spojiť sily, aby zachránili budúce obete, kým bude príliš neskoro. Vyšetrovanie však neprináša očakávané výsledky a to len prehlbuje ich zúfalstvo. Čo ak sa tento vrah nedá zastaviť? A čo ak sa sami chytili do jeho siete?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Spindeln Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055187686 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 512 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny, dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách